גירושין חכמים להפוך את סיום הנישואין להתחלה חדשה

ההחלטה להתגרש היא לא החלטה קלה. העולם מתהפך, הקרקע נשמטת וכל הסדרים המוכרים אינם תקפים עוד. מחקרים מראים כי גירושין הם חוויה טראומטית, שנייה רק למוות של בן משפחה קרוב. ההתמודדויות הן בכל המישורים: הכלכלי, הנפשי, החברתי והפרקטי. מתוך חוסר הוודאות והמשבר העמוק שנוצר, צריך להתחיל לבנות את החיים מחדש. לצפות קדימה, לעתיד טוב יותר ולשאוף לצמוח, להגשים ולממש.

איך עושים את זה?

באמצעות גירושין חכמים, ששומרים עליך ודואגים לעתיד שלך, בליווי עו”ד מקצועי, אמין ועתיר ניסיון שמגן על האינטרסים שלך ותוך מיצוי מיטבי של המסלולים והאפשרויות להליך גירושין חכם. כן, גירושין לא מוכרחים להיות כואבים, ארוכים ויקרים – יש אלטרנטיבות!

גירושין בישראל - זה לא חייב להיות מסובך

כולם יודעים שישנן שתי מערכות משפט העוסקות בגירושין בישראל: בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה. כפילות זו יכולה להפוך את הגירושין לעניין מורכב למדי, אך גם יכולה לספק יתרון שצריך לדעת לזהות ולנצל. לדעת איפה כדאי ללחוץ והיכן להרפות ובעיקר – לחשוב כמה צעדים קדימה, על מנת ליצור עבורך את החיים החדשים שמגיעים לך.

בחירה נכונה של עו"ד שילווה אותך בהליך הגירושין היא קריטית!

עורך דין מנוסה לדיני משפחה ובפרט בגירושין, יסייע לך לעבור את התקופה הקשה הצפויה, יחזיר את השליטה על החיים שסטו ממסלולם, וילווה אותך בניווטם למקום חדש וטוב יותר.

משרד עורכי דין יאיר סלע עוסק בליווי חכם של הליכי גירושין

“שנים רבות של עיסוק אינטנסיבי בתחום לימדו אותי כי לא ניתן להפריז בחשיבות השפעת הסכם הגירושין על שארית חיי בני הזוג.

הסכם מקצועי, מנוסח היטב, המגן על האינטרסים וממקסם את הזכויות, יסייע לך להתגבר על הקשיים בדרך לעתיד טוב יותר.

אני מעמיד לרשותכם רקורד מוכח של עשייה מוצלחת,

ומבטיח לכם כי אמנם גירושין הם סוף הנישואים, אני אדאג לכך שעבורכם הם יהיו התחלה חדשה”.

צרו עימי קשר עוד היום לייעוץ ראשוני: 077-4048451, 052-5665105