חלוקת רכוש השומרת על האינטרסים שלך

לעיתים, חלוקת רכוש היא אחד מסלעי המחלוקת העיקריים בתהליך גירושין. מטבע הדברים, לבני הזוג אינטרסים מנוגדים, שכן חלוקת הרכוש משפיעה על רמת החיים ואיכות החיים של כל אחד מהם. הפן הכלכלי של גירושין יכול להיות מלחיץ ומטריד במיוחד. החשש מאובדן רכוש והכנסות ותנאי המחייה החדשים, משותף כמעט לכולם בתהליך. כן, זה מורכב! חלוקת הרכוש כוללת בתוכה נושאים רבים ומגוונים, ביניהם: בעלות על רכוש מלפני הנישואין, חלוקת הרכוש שנצבר במהלך הנישואין, מתנות, ירושות, נכסים הרשומים רק על שם אחד מבני הזוג, בעלות על עסקים, חובות, נכסי פרישה, נכסים שלא ממאמץ משותף והכנסות עתידיות. אלה רק ראשי פרקים כלליים. כל אחד מהם מקפל בתוכו עולם שלם של מאמצים, תקוות ושאיפות. ועוד לא דיברנו על המרוץ לערכאות: מה כדאי – בית הדין הרבני או בית הדין לענייני משפחה? הרבה שאלות, הרבה גורמים להתחשב בהם, הרבה חוסר וודאות.

כיצד לוודא שהאינטרסים שלך מוגנים?

חשוב לדעת שבשלב חלוקת הרכוש צריך ל”להטט” על חבל דק – להיות מפוכחים וריאליים אבל גם לא לוותר על מה שמגיע. להכיר את כל האפשרויות העומדות לרשותך כדי למקסם הישגים, להכיר גם את המהלכים שיכול לעשות בן הזוג – הצד השני, ולתת להם מענה מראש. להאמין בטוב אבל לדעת ולהיערך לפעולות קיצוניות מצד בן הזוג כמו הברחת רכוש ונכסים ומצגי שווא. ובעיקר, תמיד להיות צעד אחד קדימה – ביוזמה, בחשיבה ובפעולה.

גירושין שלא פוגעים ברמת החיים

אפשר להתגרש ולהמשיך לקיים את אותה רמת חיים שקיימת לפני הגירושין – ואף יותר. אפשר להתגרש ולהתפתח כלכלית, לצמוח תוך שמירת הזכויות המגיעות לך. אפשר להגיע להסדר שמגן עליך עכשיו ובעתיד, תוך חלוקת רכוש הוגנת. משרד עורכי דין יאיר סלע מלווה אותך במקצועיות ומגן על זכויותיך הכלכליות “אני יודע היטב עד כמה נושא חלוקת הרכוש יכול להפוך סבוך ובעייתי בתהליך הגירושין. בגלל זה חשוב למצוא משענת מקצועית נאמנה שתהפוך כל אבן כדי לשמור על האינטרסים הכלכליים שלך, תראה את התמונה כולה ותסייע לך להגיע להסדר שיאפשר לך לפתוח חיים חדשים ברווחה. אני מעמיד לרשותך ניסיון עשיר ורקורד מוכח של עשייה מוצלחת, כדי להבטיח לך שקט נפשי והתחלה חדשה עם יכולת כלכלית מקסימאלית”.